اخبار

عناوین تحقیقات روز روان شناسی اجتماعی در جهان

Super User 25 اسفند 1393

بر اساس اعلام سایت PsychInfo، از تعداد 78200 عنوان کتاب چاپ شده در زمینه روان شناسی در دنیا تا سال 2010 میلادی، 25382 عنوان (تقریبا یک سوم) آن مرتبط با موضوعات روان شناسی اجتماعی         است که در مقایسه با میزان کتابهای چاپ شده در سایر شاخه های روان شناسی از جمله روان شناسی سلامت (14624 عنوان)، روان شناسی شخصیت (13664 عنوان)، روان شناسی بالینی (13280 عنوان)، روان شناسی تربیتی (11142 عنوان)

ممیزی علم «روان شناسی سلامت اجتماعی»

Super User 25 اسفند 1393

ممیزی علم «روان شناسی سلامت اجتماعی» توسط دکتر مجید صفاری نیا به پایان رسید.در این بررسی،«خود شکوفایی اجتماعی»، «پذیرش اجتماعی»، «انسجام اجتماعی»، و «مشارکت اجتماعی»، از پاسخ 215 متخصص دکترا،..

و دانشجوی دکترا، و فارغ التحصیلان کار شناسی ارشد روان شناسی، به روش تحلیل عاملی، استخراج شد.

 

 

 

 

 

نشست علمی روز جهانی حقوق بشر

Super User 25 اسفند 1393

در چارچوب نشست های علمی کمیسیون حقوق بشر اسلامی ایران، وهمزمان با روز جهانی حقوق بشر (10 دسامبر- 20 آذر) در سالن اجتماعات این نهاد با حضور اساتید و حقوقدانان و قضات و وکلای دادگستری علاقمند به مباحث تخصصی حقوق بشر، نشست ویژه ای برگزار می شود. در این نشست اساتیدی از رشته های حقوق، روانشناسی و جامعه شناسی شعار امسال سازمان ملل درخصوص «حق مشارکت عمومی » را مورد بحث و بررسی و نقد و ارزیابی قرار خواهند داد.

•دکتر حسین مهرپور: رئیس دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی موضوع «بایسته های حقوقی تحقق شایسته حق مشارکت عمومی»

•دکتر مجید صفاری نیا: رئیس انجمن علمی روانشناسی اجتماعی ایران موضوع «بایسته های روانشناختی تحقق شایسته مشارکت عمومی»

•و دکتر سید جواد میری: جامعه شناس و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی موضوع «بایسته های جامعه شناختی تحقق شایسته مشارکت عمومی»

 

جهت تماس مستقیم میتوانید پیام خود را به پست الکترونیک m.saffarinia@yahoo. com ارسال نمایید

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree